BERRY METAL COMPANY

BERRY METAL COMPANY je známa ako vedúci svetový tvorca a výrobca technologickej základne vstrekovacích trysiek pre oceľový priemysel.

Je to už 50 rokov, čo spoločnosť BERRY METAL nadobudla reputáciu nielen kvôli kvalitným produktom, ale aj pre ich technický servis a schopnosť opráv. V súčasnej dobe prevzala vedenie vo vytváraní partnerstiev s technologickými novátormi po celom svete.

Filozofiou spoločnosti BERRY METAL je poskytovať služby súčasným a novým klientom ako dôveryhodný partner zabezpečujúci nové zlepšenia v dosiahnutí výkonnosti, nižšími cenami a zvýšením výkonu vo výrobe ocele. Snažia sa priblížiť pokrokové technológie svojim klientom.

Cieľom BERRY METAL COMPANY je dodávať "zajtrajšie" technológie firmám pri "dnešnom" používaní.

BERRY METAL COMPANY je najväčším konštruktérom a tvorcom Kyslíkových trysiek a prvým v pridaných hodnotách technológií trysiek dodávaných v Severnej Amerike.

BERRY METAL COMPANY dodáva vodou chladené kyslíkové trysky, vstrekovacie trysky, senzorové trysky, kyslíkové horáky a doplnkové zariadenia. Zabezpečuje opravárenský servis, technickú podporu, kompletné náhradné diely a oblasť prevádzky.