LOVEMAN Steel Corp.

Zariadenia pre žíhanie

 

Vďaka svojej 75 ročnej histórii vo výrobe a službách pre oceliarsky priemysel, spoločnosť Loveman poskytuje inovácie a kvalitu pre svojich zákazníkov s najmodernejšími CAD-CAM návrhmi a výrobným zariadením. Náš záväzok na detail zaručuje, že najlepšie technológie a rozvoj budú pomáhať zabezpečiť lepší servis požiadaviek zákazníka ako odborníkov na zariadenia pre žíhací proces.

 

Priemyselné skúsenosti

 

Od jednoduchého rezania plameňom až ku kompletným plášťom vysokej pece naša 70 – ročná skúsenosť vo výrobe a skúsenosti s manipuláciou plechov pre kvalitné tlakové nádoby z nás robia jedinečný zdroj pre vaše potreby. Loveman Steel poskytuje kompletné riadenie projektov, návrh a výrobu pre výrobu ocele, konečnú úpravu ocele, výrobu energie, spracovanie železných a neželezných kovov, ťažbu a spracovanie materiálu, petrochémiu a dopravný priemysel.

Za posledných 5 rokov sme ukončili významné projekty pre US Steel Corp., Severstal, Severná Amerika, AK Steel Corp, American Pulverizer, First Energy Corporation, Arcellor Mittal Metso Minerals atď.

S vyše 150 ročnými technickými skúsenosťami a hlavnými výrobnými „know how“ Loveman Steel prináša kompletné možnosti a nápady pre každého a požiadavky a objednávky každého zákazníka. Vynikáme pri opravách v krízových situáciách a dodávame kvalitné produkty na čas.

 


Can't see this document? Click Me