História a profil firmy

 

Firma BELLE EXPORT-IMPORT s.r.o.  bola založená v roku 1993 a od tohto obdobia sa úspešne etablovala na slovenskom, českom i srbskom trhu.

 

Vývoj a rast firmy možno rozdelit' do niekol'kých fáz:

-           obchodovanie so surovinami

-           od roku 1996 sme výhradným zástupcom Berry Metal a postupne výhradne zastúpenie rozšírili na o dalších obchodných partnerov - PLESH INDUSTRIES, A.LB.A. s.r.l, ROMANI

-           od roku 1998 vytvorenie skladu hutného materiálu, v ktorom mame k dispozícii  cca 300 ton materiálu

-           od roku 2000 zabezpečovanie výroby náhradných dielov na základe výkresovej dokumentácie

-           od roku 2008 rozšírenie portfóIia založením firmy DajanSK, s.r.o., ktorá je zameraná na trieskové opracovanie CNC strojmi.

 

Filozofiou firmy BELLE EXPORT-IMPORT s.r.o. je dosiahnút' čo najvačšiu spokojnost' zákazníka poskytnutím kvalitných služieb. Kvalita predávaných produktov je samozrejmost'ou. Každej väčšej dodávke predbiehajú testy kvality materiálov, čím firma dokáže zabezpečit' dodanie kvalitného materiálu. Spoločnost' BELLE EXPORT-IMPORT s.r.o. je výhradným zástupcom výrobcov s vynikajúcimi referenciami, etablovaných na tuzemskom i svetovom trhu.

 

Rozmanitost' nasej obchodnej činnosti je daná hlavne našim obchodným tímom, ktorý je pripravený vyhoviet' akejkol'vek Vašej požiadavke.

 

Spoločnosť BELLE EXPORT - IMPORT, s.r.o. je držiteľom certifikátu systému manažérstva kvality, na základe splnenia požiadaviek normy STN EN ISO 9001:2016.